O nas

ACTIVTOUR to ponad 12 lat Profesjonalnych Wypraw Aktywnych. 100 destynacji, 7 kontynentów, ponad 1.000 zrealizowanych wyjazdów, blisko 10.000 spełnionych marzeń i nie zamierzamy na tym poprzestać! Jesteśmy grupą osób, które połączyła miłość do miejsc odległych. Docieramy do dziewiczych zakątków świata, organizujemy wyjazdy do Mongolii, Wietnamu, Norwegii, na Arktykę i Antarktykę. To tylko niektóre z naszych propozycji…

 

Wierzymy, że każdy może doświadczyć niezapomnianych emocji w najciekawszych zakątkach świata. Chcemy być tego świadkami, organizując fantastyczne wyjazdy z nutą adrenaliny w najpiękniejsze miejsca na Ziemi. Służymy naszą pasją, doświadczeniem oraz sercem, które wkładamy w organizację Waszych wymarzonych wakacji . Zapraszamy serdecznie do naszego świata – będziecie w pełni usatysfakcjonowani.

Nasz zespół

Katarzyna Cieślawska

Jestem absolwentką wrocławskiej AWF, kierunek Turystyka Rekreacja oraz Podyplomowych Studiów MBA na AE we Wrocławiu. Praktycznie zaraz po ukończeniu studiów rzuciłam się na głęboką wodę i założyłam firmę swoich marzeń – Biuro Podróży ACTIVTOUR. Miejsce, które zrodziło się z pasji i które dzięki niej funkcjonuje. Miłością do podróży, szczególnie nurkowych, staram się zarażać także naszych klientów.

Anna Sołoducha

Jestem absolwentką Geografii na UWr oraz niepoprawną optymistką… na stałe z uśmiechem na ustach! Do Activtour trafiłam chyba z przeznaczenia… i zostałam tu na stałe. Z zamiłowaniem codziennie spełniam  ludzkie marzenia przygotowując wyprawy nurkowe na całym świecie, a sama nurkuję już… ponad połowę życia. Każdego roku eksploruję inny „kawałek oceanu” przypinając kolejną pinezkę na swojej nurkowej mapie świata! W zimie zamieniam płetwy na ukochane narty i uciekam w Alpy ! Prywatnie – córka rockmana i kobieta gitarzysty, czyli  jak to śpiewał Ian Gillan – „Strange Kind of Woman”;)  Przepis na życie? „Tylko martwy pień płynie z prądem – czółno odkrywców, płynie w górę rzeki!”

Bogusław Śmiechowicz

Jako dziecko, poznając świat przyrody z głosem Czubówny postanowiłem, że gdy dorosnę to będę nurkiem. Później przyszła miłość do gór i rozwinęła się pasja docierania do miejsc na pierwszy rzut oka niedostępnych. Tym właśnie sposobem pokonywanie osobistych ograniczeń i przekuwanie marzeń w zaplanowane do osiągnięcia cele stało się moją zawodową misją coacha i trenera biznesu.
Przygody górskie dalej pozostają moją zawodową inspiracją, a moją dziecięcą ciekawość odkrywania tajemnic świata przyrody wciąż zaspokajam nurkowaniem, trekkingiem, wspinaczką i rowerem górskim.
Dzięki podróżowaniu mogę dzielić się radością z poznawania nowego i mocy odkrywania osobistych możliwości. Ten sam cel miałem przed sobą robiąc nie tak dawno, uprawnienia Divemastera – jednocześnie spełniając dziecięce marzenie „bycia nurkiem”.

Nasza historia

03.2002

Wyjazd Kasi do Marsa Alam – narodziny pierwszej myśli stworzenia firmy.

10.2007

Powstanie firmy Activtour oraz otwarcie siedziby na ulicy Wyszńskiego, we Wrocławiu.

10.2017

Pierwszy wyjazd do Egiptu, na Beachsafari

11.2008

Pierwsza egzotyka – Galapagos

03.2009

Pierwszy raz wystawiliśmy się na targach Podwodna Przygoda.

12.2009

Otwarcie nowej siedziby przy ulicy Kościuszki, we Wrocławiu.

09.2012

Do załogi Activtour dołącza Ania.

03.2017

Organizacja pionierskiego wyjazdu na Antarktydę

30.09.2017

10-lecie firmy Activtour świętowaliśmy podczas pikniku nurkowego.

09.2018

Rozpoczęcie owocnej współpracy z magazynem Perfect Divers, która trwa do dziś.

27.02.2019

Otwarcie naszej obecnej siedziby przy ulicy Piwnej, we Wrocławiu.

18.06.2019

Jako pierwsza firma w Polsce, rozpoczęliśmy dystrybucję krótkoterminowych ubezpieczeń DAN.

13.12.2019

Nurkowa Wigilia w Activtour. Goście! Goście! Oraz prelekcje Ireny Kosowskiej (DAN Polska) i Wojciecha Zgoły (Perfect Diver)

Poznaj nas bliżej

Organizacja Activtour sukces udanego wyjazdu!

Misją ACTIVTOUR jest oferowanie Państwu szerokiej gamy wyjazdów aktywnych na całym świecie: w najciekawszych miejscach i o najwyższym poziomie świadczonych usług. Jesteśmy dumni z tego, że możemy zaoferować największy wybór wyjazdów, obiektywne i fachowe doradztwo oraz najniższe ceny na rynku!

Firma ACTIVTOUR, bazując na latach doświadczenia, współpracuje z setkami touroperatorów na całym świecie. Jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu najlepszy wyjazd w cenach, jakich nie znajdziecie nigdzie indziej – a do tego, dopasujemy go doskonale do potrzeb i oczekiwań…

Profesjonalizm + doświadczenie klucz do sukcesu ACTIVTOUR!

ACTIVTOUR powstało z pasji, co pozwoliło nie tylko traktować firmę, jako źródło dochodu, ale także, jako drogę do realizacji marzeń i ambicji.
Nasz zespół składa się z prawdziwych pasjonatów podróży, doświadczonych płetwonurków i miłośników sportów zimowych. To, co wyróżnia naszą firmę z tłumu, to indywidualne podejście do każdego Klienta.

Naszym celem jest zrozumieć jak najlepiej Państwa potrzeby, tak, by doskonale dopasować ofertę wyjazdu.

ACTIVTOUR - najszerszy wybór ofert w najlepszej cenie

ACTIVTOUR posiada największą bazę wyjazdów aktywnych na całym świecie w różnych kategoriach. Entuzjastów białego puchu zabierzemy do Gruzji lub na Arktykę, fanów rowerowego szaleństwa na Azory, a pasjonatów dzikiej przyrody do Mongolii czy na Antarktydę! Powiedz gdzie chcesz wyruszyć, a my przygotujemy dla Ciebie wyprawę szytą na miarę, dopasowaną doskonale do Twoich potrzeb i oczekiwań…

W ciągu swojej działalności ACTIVTOUR podejmuje pionierskie działania na polu zagranicznej turystyki wyjazdowej: autorskie programy wypraw nurkowych i kreacja nowych kierunków.

Nie czekaj, zarezerwuj wyjazd w ACTIVTOUR!
Marzenia są na wyciągnięcie ręki!

SPRAWDŹ