Klub

Activtour czynnie bierze udział w najbardziej rozpoznawalnych targach nurkowych w Polsce i na świecie. Przy naszych stanowiskach dowiecie się więcej na temat organizowanych przez nas wyjazdów i kursów nurkowych. Poznacie naszą kadrę, która odpowie na wszystkie Wasze pytania i będzie Was zarażać pasją do podróży i nurkowania. Dodatkowo na pewno złapiecie zniżki na nasze kursy i wyjazdy.

W tym roku będziemy na:

 • Baltictech jest jednym z trzech największych spotkań nurków technicznych na świecie. Kolejne dwa, mają miejsce w Australii oraz Wielkiej Brytanii. Konferencja jest stworzona z dedykacją dla wszystkich tych, którzy interesują się zagadnieniami nurkowymi. Podczas każdej edycji prelekcje prowadzą najwybitniejsi eksperci, którzy przyjeżdżają do Polski z całego świata. Wystawiają się tam również najwięksi producenci sprzętu nurkowego, centra nurkowe oraz nasza skromna ekipa Activtour.
 • Podwodna Przygoda to targi nurkowe o bardzo szerokiej tematyce, w zakresie zagadnień nurkowych. Każdy odwiedzający znajdzie tam coś dla siebie, od osób nie nurkujących po instruktorów czy nurków technicznych. Podwodna Przygoda zawiera w sobie wiele ciekawych projektów, prezentacji, wykładów, prelekcji czy konkursów … Np. Projekt Start skupia się na osobach, które nie nurkują ale chciałby zacząć podwodną przygodę. Nurgres jest serią wykładów na najróżniejsze tematy nurkowe i podróżnicze.

Nasi partnerzy

Współpracujemy z wieloma firmami, które działają na różnych rynkach. Zostań członkiem klubu już dziś i otrzymaj rabat na zakupy u naszych partnerów!

 

 • DAN – Jako pierwsi w Polsce nawiązaliśmy współpracę z DAN, która polega na dystrybucji krótkoterminowych ubezpieczeń nurkowych. DAN specjalizuje się w sprzedaży ubezpieczeń, specjalnie dopasowanych dla potrzeb płetwonurków. Jeżeli chcesz ubezpieczyć się tylko na konkretny wyjazd nurkowy (proponujemy ubezpieczenia na 7 lub 14 dni), zapytaj o ofertę już dziś!

 

 • Dive System – Sprzęt do nurkowania technicznego oraz rekreacyjnego.

 

 • Gralmarine – Oświetlenie specjalistyczne – 5% zniżki na sprzęt, przy zakupach o wartości łącznej powyżej 2,000 zł

 

 • Kwark – Odzież sportowa

 

 • Małachowski – Działająca od 1977 roku Polska firma, produkująca sprzęt alpinistyczny sprawdzony przez wielu doświadczonych himalaistów.

 

 • Ocean Pro – Sprzęt nurkowy

 

 • Perfect Diver – Magazyn nurkowy – 5% zniżki na prenumeratę roczną

 

 • Sea-fish – Sprzęt nurkowy – 10% zniżki na zakup sprzętu

 

 • Top Divers -Sprzęt nurkowy

 

https://www.daneurope.org/home
5 %
więcej
https://divesystem.pl/
5 %
więcej
https://www.gralmarine.com/
5 %
więcej
https://sklep.kwark.pl/
5 %
więcej
https://malachowski.pl/web/pl/
5 %
więcej
http://www.oceanpro.com.pl/
5 %
więcej
http://www.perfectdiver.com/magazyn.html
5 %
więcej
http://www.sea-fish.pl/
10 %
więcej
https://www.topdivers.pl/pl/sklep/
5 %
więcej

Gdzie się z nami spotkasz

Targi nurkowe

Baltictech Conference

Gdzie:Pomorski Park Naukowo Technologiczny (PPNT) w Gdyni, aleja Zwycięstwa 96 / 98
Kiedy:2019.11.23. 00:00
Targi nurkowe

Podwodna Przygoda i Nurgres

Gdzie:Warszawa, ul. Prądzyńskiego 12/14, EXPO XXI
Kiedy:2020.03.12. 00:00
SPRAWDŹ