DLACZEGO WARTO REZERWOWAĆ Z ACTIVTOUR

NAJBOGATSZA OFERTA
ACTIVTOUR posiada największą bazę wyjazdów aktywnych na całym świecie. Entuzjastów białego puchu zabierzemy do Gruzji lub na Arktykę, fanów rowerowego szaleństwa na Azory, a pasjonatów dzikiej przyrody do Mongolii czy na Antarktydę! Powiedz gdzie chcesz wyruszyć, a my przygotujemy dla Ciebie wyprawę szytą na miarę, dopasowaną doskonale do Twoich potrzeb i oczekiwań…

OBIEKTYWNE PORADY EKSEPRTÓW
Nasze wieloletnie doświadczenie i pasję wykorzystujemy przy skrupulatnym planowaniu każdej wyprawy mając na uwadze najlepszy okres na odwiedzenie danego regionu oraz najbardziej wyjątkowe miejsca do zobaczenia, poznanie lokalnych obyczajów i przeżycie wyjątkowych atrakcji. Realizując nasze ambicje odkrywamy coraz to odleglejsze zakątki świata, aby spełniać Państwa marzenia.

GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY
Firma ACTIVTOUR, bazując na latach doświadczenia, współpracuje z setkami touroperatorów na całym świecie. Jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu najlepszy wyjazd w cenach, jakich nie znajdziecie nigdzie indziej! Pobijemy ceny konkurencji oraz te, które otrzymacie dokonując bezpośredniej rezerwacji u operatora. ACTIVTOUR to gwarancja najniższych cen oraz doskonałego serwisu!

OBSŁUGA NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE
ACTIVTOUR gwarantuje:
– odpowiedź na zapytania w przciągu 24h
– profesjonalny i doświadczony zespół doradców
– telefon alarmowy 24/7
– pełny zakres ubezpieczenia
– organizację przelotów

ACTIVTOUR to niezależny organizator wyjazdów aktywnych, którego najważniejszym celem jest satysfakcja Klienta!

SPRAWDŹ